2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych oraz selektywnie zebranych odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i nieruchomości, które w części stanowią nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, a w części nieruchomość, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne, położonych w granicach administracyjnych Gminy Świętochłowice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie w 2026 r. usługi polegającej na odbieraniu niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych oraz selektywnie zebranych odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i nieruchomości, które w części stanowią nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, a w części nieruchomość, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne, położonych w granicach administracyjnych Gminy Świętochłowice. Wykonawca ponosi całkowite koszty związane z odbiorem i transportem niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, odbiorem selektywnie zebranych odpadów komunalnych wytwarzanych w nieruchomościach zamieszkałych i nieruchomości, które w części stanowią nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, a w części nieruchomość, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne, na terenie Gminy Świętochłowice oraz wszelkie pozostałe koszty związane z realizacją przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia będzie realizowany poprzez zbiórkę niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych oraz organizację selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Zbiórka odpadów komunalnych bezpośrednio z nieruchomości zamieszkałych i nieruchomości, które w części stanowią nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, a w części nieruchomość, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne odbywać się będzie zgodnie z zapisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku w Gminie Świętochłowice z podziałem na: a) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, b) odpady selektywnie zbierane – papier i tektura, c) odpady selektywnie zbierane - tworzywa sztuczne, odpady wielomateriałowe, metal, d) odpady selektywnie zbierane – szkło, e) bioodpady, f) odpady komunalne wielkogabarytowe – tj. m.in.: stare meble, wózki dziecięce, deski, materace itp., g) odpady poremontowe i budowlane, h) papa, i) tekstylia i odzież.
Interne Kennung: INZP.271.21.2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001