2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa przewozowa w zakresie przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej na terenie Gminy Olszówka
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje wykonywanie gminnych autobusowych przewozów pasażerskich w publicznym transporcie zbiorowym na sieci komunikacyjnej obejmującej obszar gminy Olszówka na 8 liniach komunikacyjnych, dla których Gmina Olszówka jest organizatorem publicznego transportu zbiorowego.
Interne Kennung: GK.7240.2.1.2027
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: GK.7230.2.1.2027