See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Duurzaamheidscampagne verse groenten in Vlaanderen en Duitsland
Beschreibung: Duurzaamheidscampagne verse groenten: De sector verse groenten binnen VLAM start met een informatiecampagne met als doelstelling het verhogen van de bewustwording rond de inspanningen die de sector levert op het vlak van duurzaamheid. De campagne is aangemeld voor EU-cofinanciering van de Europese Unie. Het budget van de totale campagne voor 3 jaar (PR-office, communication tools, media en events) bedraagt € 830.000 (excl. btw). Deze opdracht beperkt zich tot PR-office en communication tools, opgedeeld in 2 percelen (geraamde waarde samen € 258.000 exclusief btw), zie bestek voor meer details. Geïnteresseerde kandidaten mogen inschrijven op de percelen naar wens, op één of beide percelen.
Interne Kennung: VLAM/2025/07
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VLAM/2025/07 - 1
Beschreibung: Duurzaamheidscampagne verse groenten: De sector verse groenten binnen VLAM start met een informatiecampagne met als doelstelling het verhogen van de bewustwording rond de inspanningen die de sector levert op het vlak van duurzaamheid. De campagne is aangemeld voor EU-cofinanciering van de Europese Unie. Het budget van de totale campagne voor 3 jaar (PR-office, communication tools, media en events) bedraagt € 830.000 (excl. btw). Dit perceel beperkt zich tot PR-office (geraamde waarde € 120.000 exclusief btw), zie bestek voor meer details. Geïnteresseerde kandidaten mogen inschrijven op de percelen naar wens, op één of beide percelen.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: VLAM/2025/07 - 2
Beschreibung: Duurzaamheidscampagne verse groenten: De sector verse groenten binnen VLAM start met een informatiecampagne met als doelstelling het verhogen van de bewustwording rond de inspanningen die de sector levert op het vlak van duurzaamheid. De campagne is aangemeld voor EU-cofinanciering van de Europese Unie. Het budget van de totale campagne voor 3 jaar (PR-office, communication tools, media en events) bedraagt € 830.000 (excl. btw). Dit perceel beperkt zich tot communication tools (geraamde waarde € 138.000 exclusief btw), zie bestek voor meer details. Geïnteresseerde kandidaten mogen inschrijven op de percelen naar wens, op één of beide percelen.
Interne Kennung: 2