2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy Dobrzany
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie świadczenia usług w publicznym transporcie zbiorowym, na liniach komunikacyjnych o charakterze użyteczności publicznej na terenie Gminy Dobrzany.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)