2. Verfahren
Verfahren
Titel: Publiczny transport zbiorowy na liniach komunikacji publicznej w zakresie gminnych przewozów pasażerskich
Beschreibung: Zamówienie obejmuje wykonywanie publicznego transportu zbiorowego (autobusowego) na liniach komunikacyjnych dla których Organizatorem jest gm. Tarczyn. Średnia wartość roczna przedmiotu umowy jest mniejsza niż 1 000 000 euro. Organizator zamierza skorzystać z możliwości bezpośredniego zawarcia umowy na podstawie art. 22 ust. 1 ustawy z dnia 10.12.2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym na rok 2027 a następnie na rok 2028 lub od razu podpisać umowę na lata 2027-2028. Przewidywany termin zawarcia umowy - grudzień 2026 r. / grudzień 2027 r.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001