834059-2025 - Ergebnis
Polen – Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör – Dostawa wraz z instalacją systemu AV w Sali Rady Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wraz z instalacją systemu AV w Sali Rady Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: dostawa wraz z instalacją systemu AV w Sali Rady Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Tomie II (SOPZ) i Tomie III (IPU). Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: Politechnika Warszawska Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej, ul. Waryńskiego 1, 00-645 Warszawa. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia był realizowany w terminie: maksymalnie do 45 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy.
Vorherige Bekanntmachung590623-2025
Interne KennungWIChiP/261-18/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungSystem AV
Menge1 Stück