834103-2025 - Ergebnis
Polen – Gasförmige Brennstoffe – Kompleksowa dostawa paliwa gazowego paliwa wysokometanowego grupy E oraz paliwa LNG przy wykorzystaniu stacji regazyfikacji, do obiektów należących do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” sp. z o.o. - z podziałem na 2 części
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowa dostawa paliwa gazowego paliwa wysokometanowego grupy E oraz paliwa LNG przy wykorzystaniu stacji regazyfikacji, do obiektów należących do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” sp. z o.o. - z podziałem na 2 części
BeschreibungKompleksowa dostawa paliwa gazowego paliwa wysokometanowego grupy E oraz paliwa LNG przy wykorzystaniu stacji regazyfikacji, do obiektów należących do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” sp. z o.o. - z podziałem na 2 części”. CZĘŚĆ 1 – A: Kompleksowa dostawa paliwa gazowego paliwa wysokometanowego grupy E do obiektów należących do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” sp. z o.o. – budynek biurowy i budynek mieszkalny w Wałbrzychu, hala przemysłowa w Bolesławcu, Pasiecznej, Ząbkowicach Śląskich oraz 2 hale w Wałbrzychu (woj. dolnośląskie) i 2 hale w Chociczy Małej ( woj. wielkopolskie), hala przemysłowa w Brzegu (woj. opolskie). CZĘŚĆ 2 – B: Kompleksowa dostawa paliwa gazowego paliwa LNG przy wykorzystaniu stacji regazyfikacji, do obiektu należącego do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” sp. z o.o. - hala przemysłowa w Nysie (woj. opolskie). Zamówienie zostało podzielone na dwie części (A i B) Wykonawca może złożyć ofertę na jedną część lub obie części zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung634768-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09120000 Gasförmige Brennstoffe
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungZamówienie zostało podzielone na 2 części CZĘŚĆ 1 – A: Kompleksowa dostawa paliwa gazowego paliwa wysokometanowego grupy E do obiektów należących do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” sp. z o.o. – budynek biurowy i budynek mieszkalny w Wałbrzychu, hala przemysłowa w Bolesławcu, Pasiecznej, Ząbkowicach Śląskich oraz 2 hale w Wałbrzychu (woj. dolnośląskie) i 2 hale w Chociczy Małej ( woj. Wielkopolskie), hala przemysłowa w Brzegu (woj. opolskie) CZĘŚĆ 2 – B: Kompleksowa dostawa paliwa gazowego paliwa LNG przy wykorzystaniu stacji regazyfikacji, do obiektu należącego do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” sp. z o.o. - hala przemysłowa w Nysie (woj. opolskie).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65200000 Gasversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste