2. Verfahren
Verfahren
Titel: WYKONYWANIE USŁUGI: UTRZYMANIE ZIELENI WYSOKIEJ ORAZ NASADZENIA DRZEW I KRZEWÓW NA TERENIE MIASTA PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: A. UTRZYMANIE ZIELENI WYSOKIEJ: 1. WYKONANIE CIĘĆ TECHNICZNYCH, FORMUJĄCYCH, REDUKUJĄCYCH KORONY DRZEW. 2. ŚCINANIE DRZEW. 3. USUWANIE ODROSTÓW DRZEW. 4. ŚCINANIE KRZAKÓW. 5. ŚCINANIE TRAW OZDOBNYCH. 6. ODSŁANIANIE ZNAKÓW DROGOWYCH. 7. ODSŁANIANIE LATARNI ULICZNYCH. 8. USUWANIE WIATROŁOMÓW I WIATROWAŁÓW – usuwanie pni, konarów, gałęzi oraz karpin. 9. FORMOWANIE I PIELENIE ŻYWOPŁOTÓW. 10. FREZOWANIE PNI DRZEW. 11. MULCZOWANIE TERENÓW GĘSTO POROŚNIĘTYCH KRZEWAMI I KILKULETNIMI SAMOSIEJKAMI DRZEW PRZY UŻYCIU MULCZERA. 12. ZABIEGI PIELĘGNACYJNE KRZEWÓW LIŚCIASTYCH I IGLASTYCH. 13. MONTAŻ WIĄZAŃ ELASTYCZNYCH W CELU ZAPOBIEŻENIA ZŁAMANIOM PNI I KONARÓW – wytrzymałość 2-8 t, trwałość min. 8 lat., jakość potwierdzona certyfikatem. 14. DEMONTAŻ PALIKÓW. 15. WYWÓZ POZYSKANEJ MASY. 16. PODLEWANIE DRZEW I KRZEWÓW. 17. MONTARZ PODPORY DO DRZEWA. 18. MONTAŻ OSŁONY DOLNEJ CZĘŚCI PNIA DRZEWA, ZAPOBIEGAJĄCEJ USZKODZENIOM PODCZAS KOSZENIA TRAWNIKÓW. 19. MONTAŻ OPASKI LEPOWEJ PRZECIWKO SZKODNIKOM NA PNIE DRZEW. 20. MONTAŻ PUŁAPKI FEROMONOWEJ PRZECIWKO SZKODNIKOM NA DRZEWIE. 21. OPRYSKI DRZEW PRZECIWKO MĄCZNIAKOWI. B. NASADZENIA DRZEW I KRZEWÓW. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA OKREŚLONY ZOSTAŁ W ROZDZIALE IV SWZ ZAMAWIAJĄCY PRZEWIDUJE UDZIELENIE ZAMÓWIEŃ, O KTÓRYCH MOWA W ART. 214 UST. 1 PKT 7) USTAWY PZP. KLAUZULA INFORMACYJNA WYNIKAJĄCA Z RODO SPEŁNIAJĄCA OBOWIĄZEK INFORMACYJNY WOBEC WYKONAWCY ZWIĄZANY Z POSTĘPOWANIEM O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO została zawarta w Rozdziale VI do SWZ. Zamawiający skorzysta z uprawnienia wynikającego z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp na podstawie której Zamawiający najpierw dokona badania i oceny oferty, a następnie zbada, czy Wykonawca, którego oferta została najwyżej oceniona nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu.
Interne Kennung: DOP.3300.27.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen, 77342000 Heckenschnitt, 77211600 Aussaat von Baumsamen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji.