834153-2025 - Wettbewerb
Polen – Diverse Nahrungsmittel – Sukcesywne dostawy różnych artykułów spożywczych do Zakładu Karnego w Czarnem oraz Zakładu Karnego w Czarnem Oddział Zewnętrzny w Złotowie w 2026 r.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostawy różnych artykułów spożywczych do Zakładu Karnego w Czarnem oraz Zakładu Karnego w Czarnem Oddział Zewnętrzny w Złotowie w 2026 r.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy różnych artykułów spożywczych do Zakładu Karnego w Czarnem oraz Zakładu Karnego w Czarnem Odział Zewnętrzny w Złotowie. Zamówienie będzie realizowane sukcesywnie, przez okres 12 miesięcy począwszy od dnia podpisania umowy, lecz nie wcześniej niż od 01.02.2026 r.
Interne KennungDKW.2232.61.2025.AG
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I
BeschreibungRóżne artykuły spożywcze
Interne KennungI
LosLOT-0002
TitelCzęść II
BeschreibungZupy, sosy i przyprawy
Interne KennungII
Haupteinstufung (cpv): 15871200 Soßen und Gewürzmischungen