See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla jednostek Uniwersytetu Zielonogórskiego.
Vorherige Bekanntmachung: 641096-2025
Interne Kennung: RA-ZP.2610.60.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: zestawy komputerowe bez monitora, monitory, oprogramowanie, akcesoria komputerowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów komputerowych bez monitora, monitorów, oprogramowania, akcesoriów komputerowych dla jednosek Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularzu Cenowo- Technicznym”.
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze, 30231300 Bildschirme, 30213100 Tragbare Computer, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30237000 Teile und Zubehör für Computer
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: laptop
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa laptopa dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularzu Cenowo- Technicznym”.
Interne Kennung: Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: laptop
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa laptopa dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularzu Cenowo- Technicznym”.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: ściana ogniowa (firewall)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ściany ogniowej (firewall), dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.4 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularzu Cenowo- Technicznym”.
Interne Kennung: Część 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Los: LOT-0005
Titel: Część 5: punkt dostępowy do sieci bezprzewodowej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa punktu dostępowego do sieci bezprzewodowej dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.5 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularzu Cenowo- Technicznym”.
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6: dyski wewnętrzne SSD
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dysków wewnętrznych SSD dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularzu Cenowo- Technicznym”.
Interne Kennung: Część 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
Los: LOT-0007
Titel: Część 7: dyski wewnętrzne SSD, pamięć RAM
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dysków wewnętrznych SSD, pamięci RAM dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.7 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularzu Cenowo- Technicznym”.
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8: pamięć do serwera
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pamięci do serwera dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.8 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularzu Cenowo- Technicznym”.
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9: komputer stacjonarny
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputera stacjonarnego dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.9 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularzu Cenowo- Technicznym”.
Interne Kennung: Część 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze
Los: LOT-0010
Titel: Część 10: komputer stacjonarny, monitor
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputera stacjonarnego, monitora dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularzu Cenowo- Technicznym”.
Interne Kennung: Część 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze, 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0011
Titel: Część 11: serwer
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwera dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.11 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularzu Cenowo- Technicznym”.
Interne Kennung: Część 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server
Los: LOT-0012
Titel: Część 12: skaner książek
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa skanera książek dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.12 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularzu Cenowo- Technicznym”.
Interne Kennung: Część 12
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen
Los: LOT-0013
Titel: Część 13: monitor interaktywny z wyposażeniem, podstawa jedna
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa monitora interaktywnego z wyposażeniem, podstawy jednej dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.13 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularzu Cenowo- Technicznym”.
Interne Kennung: Część 13
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme
Los: LOT-0014
Titel: Część 14: notebooki, dysk
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa notebooków, dysku dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.14 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularzu Cenowo- Technicznym”.
Interne Kennung: Część 14
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30230000 Computerbezogene Geräte
Los: LOT-0015
Titel: Część 15: komputer przenośny
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputera przenośnego dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.15 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularzu Cenowo- Technicznym”.
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0016
Titel: Część 16: komputer All-in-One, komputer przenośny
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputera All-in-One, komputera przenośnego dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.16 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularzu Cenowo- Technicznym”.
Interne Kennung: Część 16
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0017
Titel: Część 17: komputer All-in-One
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputera All-in-One dla jednostki Uniwersytetu Zielonogórskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.17 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularzu Cenowo- Technicznym”.
Interne Kennung: Część 17
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer