See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego finansowanego w zakresie zadania Narodowej Strategii Onkologicznej pn. „ Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego ( rehabilitacyjnego) określonego w Pakietach (1-13). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 1a (pakiety 1-13) do specyfikacji. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.
Vorherige Bekanntmachung: 734481-2025
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/107/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa sprzętu medycznego finansowanego w zakresie zadania Narodowej Strategii Onkologicznej pn. „ Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych” Pakiet nr 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego w ilości i asortymencie określonym w załączniku nr 1a pakiet nr 2 zestaw do diagnostyki i rehabilitacji kończyn górnych i dolnych)
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/107/25 pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa sprzętu medycznego finansowanego w zakresie zadania Narodowej Strategii Onkologicznej pn. „ Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych” Pakiet nr 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego w ilości i asortymencie określonym w załączniku nr 1a pakiet nr 3 Urządzenie diagnostyczno- terapeutyczne do rehabilitacji kończyn górnych
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/107/25 pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa sprzętu medycznego finansowanego w zakresie zadania Narodowej Strategii Onkologicznej pn. „ Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych” Pakiet nr 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego w ilości i asortymencie określonym w załączniku nr 1a pakiet nr 4 Bieżnia do nauki chodu
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/107/25 pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa sprzętu medycznego finansowanego w zakresie zadania Narodowej Strategii Onkologicznej pn. „ Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych” Pakiet nr 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego w ilości i asortymencie określonym w załączniku nr 1a pakiet nr 5 stół do pionizacji
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/107/25 pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa sprzętu medycznego finansowanego w zakresie zadania Narodowej Strategii Onkologicznej pn. „ Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych” Pakiet nr 6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego w ilości i asortymencie określonym w załączniku nr 1a pakiet nr 6 urządzenie do drenażu wibracyjnego tkanki płucnej
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/107/25 pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa sprzętu medycznego finansowanego w zakresie zadania Narodowej Strategii Onkologicznej pn. „ Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych” Pakiet nr 7
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego w ilości i asortymencie określonym w załączniku nr 1a pakiet nr 7 Multisensoryczny system terapeutyczny do kończyn
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/107/25 pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa sprzętu medycznego finansowanego w zakresie zadania Narodowej Strategii Onkologicznej pn. „ Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych” Pakiet nr 8
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego w ilości i asortymencie określonym w załączniku nr 1a pakiet nr 8 szyny rehabilitacyjne do kończyn górnych i dolnych
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/107/25 pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa sprzętu medycznego finansowanego w zakresie zadania Narodowej Strategii Onkologicznej pn. „ Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych” Pakiet nr 9
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego w ilości i asortymencie określonym w załączniku nr 1a pakiet nr 9 aparat do drenażu limfatycznego
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/107/25 pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa sprzętu medycznego finansowanego w zakresie zadania Narodowej Strategii Onkologicznej pn. „ Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych” Pakiet nr 10
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego w ilości i asortymencie określonym w załączniku nr 1a pakiet nr 10 wanna do masażu wodno-wirowego kończyn górnych i dolnych oraz tułowia
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/107/25 pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Dostawa sprzętu medycznego finansowanego w zakresie zadania Narodowej Strategii Onkologicznej pn. „ Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych” Pakiet nr 11
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego w ilości i asortymencie określonym w załączniku nr 1a pakiet nr 11 urządzenie do kinezyterapii
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/107/25 pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Dostawa sprzętu medycznego finansowanego w zakresie zadania Narodowej Strategii Onkologicznej pn. „ Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych” Pakiet nr 12
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego w ilości i asortymencie określonym w załączniku nr 1a pakiet nr 12 urządzenie do kinezyterapii
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/107/25 pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Dostawa sprzętu medycznego finansowanego w zakresie zadania Narodowej Strategii Onkologicznej pn. „ Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów onkologicznych” Pakiet nr 13
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego w ilości i asortymencie określonym w załączniku nr 1a pakiet nr 13 Aparat do głębokiej oscylacji
Interne Kennung: ZOZ.V.010/DZP/107/25 pakiet nr 13