See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa sprzętu dla potrzeb Pracowni Hemodynamiki Radomskiego Szpitala Specjalistycznego wraz z dzierżawą koniecznej aparatury
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu dla potrzeb Pracowni Hemodynamiki Radomskiego Szpitala Specjalistycznego wraz z dzierżawą koniecznej aparatury.
Interne Kennung: P-63/2024
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111710 Angiografie-Ausstattung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33184500 Koronare Endoprothesen, 33141200 Katheter, 33111740 Angioplastie-Ausrüstung, 33141620 Sanitätspacks, 33141310 Spritzen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Stent uwalniający lek Everolimus na platformie platynowo–chromowej
Beschreibung: Część nr 1 - Stent uwalniający lek Everolimus na platformie platynowo–chromowej
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Stent kobaltowo-chromowy uwalniający lek Sirolimus I
Beschreibung: Część nr 2 - Stent kobaltowo-chromowy uwalniający lek Sirolimus I
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Stent kobaltowo-chromowy uwalniający lek Sirolimus II
Beschreibung: Część nr 3 - Stent kobaltowo-chromowy uwalniający lek Sirolimus II
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Stent kobaltowo-chromowy uwalniający analog Rapamycyny (Sirolimus) dedykowany do zmian w pniu LTW oraz bifurkacji
Beschreibung: Część nr 4 - Stent kobaltowo-chromowy uwalniający analog Rapamycyny (Sirolimus) dedykowany do zmian w pniu LTW oraz bifurkacji
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - Stent kobaltowo-chromowy uwalniający analog Rapamycyny (Sirolimus) dedykowany do zmian w pniu LTW, bifurkacji oraz CTO
Beschreibung: Część nr 5 - Stent kobaltowo-chromowy uwalniający analog Rapamycyny (Sirolimus) dedykowany do zmian w pniu LTW, bifurkacji oraz CTO
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - Stent kobaltowo-chromowy uwalniający analog Rapamycyny–Everolimus
Beschreibung: Część nr 6 - Stent kobaltowo-chromowy uwalniający analog Rapamycyny–Everolimus
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 - Stent do naczyń wieńcowych uwalniający lek antyproliferacyjny–Zotarolimus
Beschreibung: Część nr 8 - Stent do naczyń wieńcowych uwalniający lek antyproliferacyjny–Zotarolimus
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 - Stent uwalniający lek Sirolimus z biodegradowalnego polimeru (DES)
Beschreibung: Część nr 9 - Stent uwalniający lek Sirolimus z biodegradowalnego polimeru (DES)
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 - Stentgraft
Beschreibung: Część nr 10 - Stentgraft
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11 - System do pulsacyjnego wspomagania frakcji wyrzutowej lewej komory serca w procedurach wysokiego ryzyka
Beschreibung: Część nr 11 - System do pulsacyjnego wspomagania frakcji wyrzutowej lewej komory serca w procedurach wysokiego ryzyka
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12 - Cewnik balonowy do usuwania zwapnień wraz z dzierżawą konsoli do litotrypsji wewnątrznaczyniowej
Beschreibung: Część nr 12 - Cewnik balonowy do usuwania zwapnień wraz z dzierżawą konsoli do litotrypsji wewnątrznaczynioweja
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13 - Cewniki balonowe i przedłużające do cewnika prowadzącego w systemie RX
Beschreibung: Część nr 13 - Cewniki balonowe i przedłużające do cewnika prowadzącego w systemie RX
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14 - Cewnik przedłużający do cewnika prowadzącego
Beschreibung: Część nr 14 - Cewnik przedłużający do cewnika prowadzącego
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15 - Cewnik balonowy powlekany lekiem Paklitaxelem
Beschreibung: Część nr 15 - Cewnik balonowy powlekany lekiem Paklitaxelem
Interne Kennung: Część nr 15