2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoudstrainingen voor onze Rijksbeveiligers
Beschreibung: Naast BHV-, EHBO-, X-ray en meldkamerkamertrainingen die gevolgd worden door (een deel van de) Rijkbeveiligers, volgen álle Rijksbeveiligers onderhoudstrainingen. Deze trainingen zorgen ervoor dat de basiscompetenties van een Rijksbeveiliger worden opgefrist en verbeterd, zodat onze medewerkers vakbekwaam blijven. Overigens gaan tevens de coördinatoren (zo'n 50 personen) deze onderhoudstrainingen volgen. Zo frissen zij zelf ook hun beveiligingsvaardigheden op en weten zij wat er in de trainingen wordt behandeld wat zij kunnen gebruiken in de aansturing op de werkvloer. Voor het gemak spreken we in dit document alleen van 'Rijksbeveiligers'. De trainingen zijn in eerste instantie ook voor hen georganiseerd. Geraamde opdrachtwaarde: € 585.000,- exclusief btw per jaar, € 2.340.000,- over 4 jaar.
Interne Kennung: 201865002.001.108
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Is een Europese openbare procedure. Zie verder het Beschrijvend document.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80530000 Berufsausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79632000 Personalschulung, 79633000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Personalentwicklung, 80510000 Spezialausbildung, 80521000 Mit Ausbildungsprogrammen verbundene Dienstleistungen, 80550000 Sicherheitsausbildung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79632000 Personalschulung, 79633000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Personalentwicklung, 79700000 Dienstleistungen von Detekteien und Sicherheitsdiensten, 80520000 Ausbildungseinrichtungen, 80550000 Sicherheitsausbildung