2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH ORAZ WDROŻENIE USŁUG W RAMACH PROJEKTU GRANTOWEGO „CYBERBEZPIECZNY SAMORZĄD”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemów informatycznych oraz wdrożenie usług w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”. Zakres zamówienia obejmuje: 1) Serwer RACK do klastra HA – 2 szt. 2) Macierz dyskowa – 1 szt. 3) Rozbudowa macierzy dyskowej – 1 kpl. 4) Oprogramowanie do backupu na serwer – 10 VM – 1 kpl. 5) Licencja Windows wraz z licencjami dostępowymi CAL – 1 kpl. 6) Dostawa i wdrożenie UPS 3kVA RACK – 5 szt. 7) Dostawa i wdrożenie oprogramowania typu kolektor logów – 1 szt. 8) Oprogramowanie do zarządzania i monitorowania infrastruktury IT – 1 szt. 9) Oprogramowanie do backupu – 1 szt. 10) Prace wdrożeniowe – usługa 11) Wdrożenie SZBI w Starostwie Powiatowym w Bytowie - usługa 12) Aplikacja do wsparcia obsługi SZBI – 1 szt. 13) Audyt końcowy SZBI i Ankieta Dojrzałości Cyberbezpieczeństwa – usługa. Przedmiot zamówienia podzielono na 4 etapy: Etap I - Dostawa sprzętu i licencji; Etap II - Wdrożenie i instalacja; Etap III - Opracowanie, aktualizacja i wdrożenie SZBI (wdrożenie kompleksowego systemu bezpieczeństwa informacji), aplikacja do wsparcia obsługi SZBI; Etap IV - Audyt końcowy SZBI i Ankieta Dojrzałości Cyberbezpieczeństwa. 2. Wykonawca zobowiązuje się do realizacji przedmiotu zamówienia zgodnie z Wytycznymi dotyczącymi realizacji zasad równościowych w ramach funduszy unijnych na lata 2021-2027 dotyczącymi realizacji zasady równości szans i niedyskryminacji, w tym dostępności dla osób z niepełnosprawnościami oraz zasady równości kobiet i mężczyzn. 3. Zadanie pn. Dostawa systemów informatycznych oraz wdrożenie usług w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” jest dofinansowane z programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa.
Interne Kennung: OR.272.22.2025.X
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen, 48820000 Server, 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen, 48782000 Zentralspeicherverwaltungssoftwarepaket, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 72263000 Software-Implementierung, 72268000 Bereitstellung von Software, 72315000 Datennetzverwaltungs- und -unterstützungsdienste, 72317000 Datenspeicherung, 80550000 Sicherheitsausbildung, 72222300 Informationstechnologiedienste, 79212000 Betriebsprüfung, 79417000 Sicherheitsberatung, 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern, 72220000 Systemberatung und technische Beratung
5. Los
Los: LOT-0001