2. Verfahren
Verfahren
Titel: Audiovisuele middelen
Beschreibung: Openbare Europese aanbesteding voor de levering van Audiovisuele middelen (inclusief dienstverlening) ten behoeve van gemeente Groningen. De geschatte waarde van de opdracht bedraagt €3.350.000,- exclusief btw. Dit is voor de gehele duur van deze opdracht, inclusief mogelijke verlengingen en opties. De maximale waarde van de opdracht bedraagt €5.900.000,- exclusief btw. De geschatte waarde van perceel 1 bedraagt €2.900.000,- exclusief btw. Dit is voor de gehele duur van deze opdracht, inclusief mogelijke verlengingen. De raamovereenkomst van perceel 1 heeft een maximale waarde van €5.000.000,- exclusief btw. De geschatte waarde van perceel 2 bedraagt €450.000,- exclusief btw. Dit is voor de gehele duur van deze opdracht, inclusief mogelijke verlengingen. De raamovereenkomst van perceel 2 heeft een maximale waarde van €900.000,- exclusief btw.
Interne Kennung: 2025-93
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare Europese aanbesteding voor de levering van Audiovisuele middelen inclusief bijbehorende dienstverlening ten behoeve van gemeente Groningen. Perceel 1 betreft de levering van AV-middelen inclusief correctief- en preventief onderhoud. Perceel 2 betreft de levering van Narrowcasting (hardware en software).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321300 Audiovisueller Bedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte, 50342000 Reparatur und Wartung von Audiogeräten, 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Levering van AV-middelen inclusief correctief- en preventief onderhoud
Beschreibung: Openbare Europese aanbesteding voor het sluiten van een raamovereenkomst met één partij voor de levering van AV-middelen inclusief correctief- en preventief onderhoud. De geschatte waarde van perceel 1 bedraagt €2.900.000,- exclusief btw. Dit is voor de gehele duur van deze opdracht, inclusief mogelijke verlengingen. De raamovereenkomst van perceel 1 heeft een maximale waarde van €5.000.000,- exclusief btw.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing.
Los: LOT-0002
Titel: Levering van Narrowcasting (hardware en software)
Beschreibung: Openbare Europese aanbesteding voor het sluiten van een raamovereenkomst met één partij voor de levering van Narrowcasting (hardware en software) inclusief dienstverlening. De geschatte waarde van perceel 2 bedraagt €450.000,- exclusief btw. Dit is voor de gehele duur van deze opdracht, inclusief mogelijke verlengingen. De raamovereenkomst van perceel 2 heeft een maximale waarde van €900.000,- exclusief btw.
Interne Kennung: 2