2. Verfahren
Verfahren
Titel: ROK (Raamovereenkomst) Aankoop, levering en onderhoud van personenwagens/dienstenwagens
Beschreibung: De Aanbestedende Overheid wenst een raamovereenkomst te sluiten met een of meerdere opdrachtnemer(s) (maximum 2) per perceel. De raamovereenkomst betreft een opdracht voor aankoop/leveringen/onderhoud van wagens/dienstenwagens voor een periode van 4 jaar. De raamovereenkomst legt het globaal kader vast dat als basis dient voor de plaatsing van de afzonderlijke deel-opdrachten in minicompetitie. De vermoedelijke hoeveelheid voor deze opdracht bedraagt +/-15 wagens/bestelwagens over periode van 4 jaar voor perceel 1 en +/- 10 dienstwagens voor perceel 2. De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1; Uitsluitend elektrische personenwagens/elektrische dienstenwagens voor personenvervoer; • +/-6 Personenwagens • +/- 7 (8+1)-personenbusjes • +/-1 Bakkerswagentje • +/- 1 Vervanging van een huidig voertuig In het kader van de hervorming van de regelgeving voor bedrijfsvoertuigen wenst A-kwadraat, conform omzendbrief C-2023/41517 307 septies, een optimale overgang naar elektrische voertuigen. Perceel 2; Dieselwagens, omwille van de nodige trekkracht • +/- 7 camionetten met dubbele cabine (7 zitplaatsen), met vaste trekhaak (+/-3 ton) voor aanhangwagens. • +/- 3 camionetten voor goederenvervoer met enkele cabine (3 zitplaatsen) Maximale omvang van de opdracht : De maximale waarde van de opdracht over de gehele looptijd is bepaald op 600.000 euro excl. btw voor perceel1 en bepaald op 400.000 euro excl. btw perceel 2. De aanbestedende overheid wijst de inschrijvers erop dat bij de bepaling van deze maximale waarde niet is uitgegaan van de vermoedelijke hoeveelheden die in de inventaris zijn opgenomen en deze maximale waarde bijgevolg geen indicatie vormt voor het offertebedrag waarmee kan worden ingeschreven. Het betreft daarentegen de maximale waarde van de raamovereenkomsten, vastgesteld op basis van de maximaal te bestellen hoeveelheden over alle afroepen die binnen de raamovereenkomsten kunnen worden geplaatst heen.
Interne Kennung: OV-260201
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Uitsluitend elektrische personenwagens/elektrische dienstenwagens voor personenvervoer
Beschreibung: Perceel 1; Uitsluitend elektrische personenwagens/elektrische dienstenwagens voor personenvervoer; • +/-6 Personenwagens • +/- 7 (8+1)-personenbusjes • +/-1 Bakkerswagentje • +/- 1 Vervanging van een huidig voertuig In het kader van de hervorming van de regelgeving voor bedrijfsvoertuigen wenst A-kwadraat, conform omzendbrief C-2023/41517 307 septies, een optimale overgang naar elektrische voertuigen.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Dieselwagens
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge