834586-2025 - Wettbewerb
Polen – Abholung von Siedlungsabfällen – ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH POCHODZĄCYCH Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH Z TERENU GMINY SZYDŁOWO
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH POCHODZĄCYCH Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH Z TERENU GMINY SZYDŁOWO
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Szydłowo w okresie od dnia podpisania umowy do 31.12.2026 r. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) odbiór i zagospodarowanie wszystkich odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Szydłowo, 2) zapewnienie właścicielom nieruchomości zamieszkałych worków na odpady zbierane w sposób selektywny.
Interne KennungIGK.271.17.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensPostępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego z zastosowaniem procedury przyspieszonej, zgodnie z art. 139 ustawy Pzp. Skrócenie terminów wynika z pilnej potrzeby zapewnienia ciągłości odbioru odpadów komunalnych, której nie można było przewidzieć i która nie wynika z winy Zamawiającego. Zachowanie standardowych terminów mogłoby spowodować przerwę w odbiorze odpadów, co stanowiłoby zagrożenie dla zdrowia publicznego.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Szydłowo w okresie od podpisania umowy do 31.12.2026 r. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) odbiór i zagospodarowanie wszystkich odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Szydłowo, 2) zapewnienie właścicielom nieruchomości zamieszkałych worków na odpady zbierane w sposób selektywny.
Interne KennungLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji i wznowień.