See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla wszystkich zadań określony jest w załączniku nr 1 do SWZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39522540 Schlafsäcke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Zakup i dostawa śpiwora wzór 729B/MON w liczbie 600 szt
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Zakup i dostawa zasobnika piechoty górskiej wzór 987B/MON w liczbie 300 szt
Haupteinstufung (cpv): 18939000 Handtaschen