See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KOMPLEKSOWY ZAKUP PALIWA GAZOWEGO DO OBIEKTÓW GRUPY ZAKUPOWEJ POWIATU PSZCZYŃSKIEGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa paliwa gazowego do Zamawiających i ich jednostek organizacyjnych o łącznym szacunkowym wolumenie 12 727 412 kWh (+/- 15%) w okresie dostaw, tj. od dnia 01.01.2026 roku do dnia 31.12.2026 roku
Vorherige Bekanntmachung: 673221-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport), 60300000 Transport in Rohrfernleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60300000 Transport in Rohrfernleitungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający w ramach przedmiotowego postępowania może skorzystać z prawa opcji polegającego na zwiększeniu zamawianego wolumenu paliwa gazowego o maksymalnie 15%. Szczegóły dotyczące zasad skorzystania z prawa opcji zawarto w projektowanych postanowieniach umowy.