83467-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Software-Unterstützung – Personální a mzdový informační systém
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPersonální a mzdový informační systém
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění poskytování servisní podpory provozu a rozvoje personálního a mzdového informačního systému VEMA nebo náhrady dle minimálních technických podmínek stanovených v zadávací dokumentaci.
Interne KennungVZ0178007
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
LosLOT-0001