See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa platformy do robotyzacji procesów biznesowych i zarządzania robotami z niezbędnymi licencjami oraz optymalizacja i robotyzacja wybranych procesów realizowanych w Centrum Obsługi Podatnika
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa platformy do robotyzacji procesów biznesowych i zarządzania robotami z niezbędnymi licencjami oraz optymalizacja i robotyzacja wybranych procesów realizowanych w Centrum Obsługi Podatnika. Przedmiot zamówienia w zakresie szczegółowym określony został we wzorze umowy (wraz z załącznikami), stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 671340-2025
Interne Kennung: ZP/GP/271/III-130/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W okresie realizacji Przedmiotu Umowy wskazanym w pkt. 5.1. (14 miesięcy) lub w okresie kolejnych 36 miesięcy od zakończenia realizacji Umowy, Zamawiający będzie mógł skorzystać z prawa opcji w zakresie: 1.1. dodatkowych 7.600 Roboczogodzin przeznaczonych na Rozwój Systemu wyłącznie w czasie aktywnego okresu licencji, 1.2. dodatkowych 400 godzin szkoleniowych wyłącznie w czasie aktywnego okresu licencji, 1.3. udzielenia licencji w formie licencji czasowej lub usługi subskrypcji zależnie od wybranego rozwiązania na oprogramowanie do automatyzacji procesów biznesowych (narzędzi klasy RPA), spełniającego wymagania opisane w OPZ i zgodnie z Załącznikiem 13 do Umowy, na okres kolejnych 12 miesięcy po zakończeniu trwania umowy, z możliwością odnawiania co roku na kolejne 12-miesięczne okresy, a w związku z tym wydłużenia wskazanego w pkt 5.1. okresu obowiązywania Umowy o maksymalnie trzydzieści sześć miesięcy lub 1.4. Usługi Wsparcia wyłącznie w czasie aktywnego okresu licencji, jej uruchomienie następuję na zasadach określonych w pkt 11¹.1.3. Umowy. Szczegółowy opis opcji został określony we wzorze umowy.