834681-2025 - Wettbewerb
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Dostawa urządzeń laboratoryjnych, cz. V
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa urządzeń laboratoryjnych, cz. V
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń laboratoryjnych - 6 pakietów asortymentowych.
Interne KennungZP.261.22.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. Zbiornik Dewara do długoterminowego przechowywania materiału biologicznego w ciekłym azocie
BeschreibungZbiornik Dewara do długoterminowego przechowywania materiału biologicznego w ciekłym azocie (1 szt.) Szczegółowy opis przedmiot zamówienia został zawarty w Tomie III SWZ.
Interne KennungPakiet nr 1
Menge1
LosLOT-0002
Titel2. Zamrażarka niskotemperaturowa -86°C
BeschreibungZamrażarka niskotemperaturowa -86°C (2 szt.) Szczegółowy opis przedmiot zamówienia został zawarty w Tomie III SWZ.
Interne KennungPakiet nr 2
Menge2
LosLOT-0003
Titel3. Zbiornik Dewara do długoterminowego przechowywania materiału biologicznego w ciekłym azocie
Interne KennungPakiet nr 3
LosLOT-0004
Titel4. Urządzenie do automatycznej analizy ekspresji białka przeprowadzający wszystkie kroki występujące w technice Western Blot
BeschreibungUrządzenie do automatycznej analizy ekspresji białka przeprowadzający wszystkie kroki występujące w technice Western Blot (1 szt.) Szczegółowy opis przedmiot zamówienia został zawarty w Tomie III SWZ.
Interne KennungPakiet nr 4
LosLOT-0005
Titel5. System do półautomatycznej, szybkiej i bezinwazyjnej izolacji pęcherzyków zewnątrzkomórkowych z płynnych próbek biologicznych z kompatybilnymi dyskami
BeschreibungSystem do półautomatycznej, szybkiej i bezinwazyjnej izolacji pęcherzyków zewnątrzkomórkowych z płynnych próbek biologicznych z kompatybilnymi dyskami Szczegółowy opis przedmiot zamówienia został zawarty w Tomie III SWZ.
Interne KennungPakiet nr 5
LosLOT-0006
Titel6. Zestaw do Real – time PCR
BeschreibungZestaw do Real – time PCR Szczegółowy opis przedmiot zamówienia został zawarty w Tomie III SWZ.
Interne KennungPakiet nr 6