See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DFP.271.281.2025.ADB - wytwarzanie i dostarczanie wiązki protonów w celu prowadzenia terapii protonowej nowotworów narządu wzroku wraz z udostępnieniem pomieszczeń na ten cel.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wytwarzanie i dostarczanie wiązki protonów w celu prowadzenia terapii protonowej nowotworów narządu wzroku wraz z udostępnieniem pomieszczeń na ten cel. Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 1a do Zaproszenia do negocjacji.
Interne Kennung: DFP.271.281.2025.ADB
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85140000 Diverse Dienstleistungen im Gesundheitswesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33151400 Ausstattung für Röntgentherapie, 70000000 Immobiliendienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wytwarzanie i dostarczanie wiązki protonów w celu prowadzenia terapii protonowej nowotworów narządu wzroku wraz z udostępnieniem pomieszczeń na ten cel. Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 1a do Zaproszenia do negocjacji. Przewidywana liczba pacjentów: 35 w okresie 12 miesięcy.