See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP/56/2025 Dostawa mięsa, drobiu, wędlin i tłuszczy zwierzęcych na rok 2026
Beschreibung: I. PRZEDMIOTEM ZAMÓWIENIA jest sukcesywna dostawa mięsa czerwonego, wędlin z mięsa czerwonego, drobiu, wędlin drobiowych oraz tłuszczy zwierzęcych na rok 2026. do 21. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie, JW w Trzebiatowie oraz 12. BBSP w Mirosławcu. Przedmiot zamówienia został podzielony na 12 zadań: a) Zadanie nr 1 – dostawa mięsa czerwonego do 21. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie – w asortymencie i ilościach określonych w formularzu cenowym – załącznik nr 2a do SWZ; b) Zadanie nr 2 – dostawa mięsa czerwonego do jednostki wojskowej w Trzebiatowie – w asortymencie i ilościach określonych w formularzu cenowym – załącznik nr 2b do SWZ; c) Zadanie nr 3 – dostawa mięsa czerwonego do 12. BBSP w Mirosławcu – w asortymencie i ilościach określonych w formularzu cenowym – załącznik nr 2c do SWZ; d) Zadanie nr 4 – dostawa wędlin z mięsa czerwonego do 21. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie – w asortymencie i ilościach określonych w formularzu cenowym – załącznik nr 2d do SWZ; e) Zadanie nr 5 – dostawa wędlin z mięsa czerwonego do jednostki wojskowej w Trzebiatowie – w asortymencie i ilościach określonych w formularzu cenowym załącznik nr 2e do SWZ; f) Zadanie nr 6 – dostawa wędlin z mięsa czerwonego do 12. BBSP w Mirosławcu – w asortymencie i ilościach określonych w formularzu cenowym – załącznik nr 2f do SWZ; g) Zadanie nr 7 – dostawa drobiu i wędlin drobiowych do 21. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie – w asortymencie i ilościach określonych w formularzu cenowym – załącznik nr 2g do SWZ; h) Zadanie nr 8 – dostawa drobiu i wędlin drobiowych do jednostki wojskowej w Trzebiatowie – w asortymencie i ilościach określonych w formularzu cenowym – załącznik nr 2h do SWZ; i) Zadanie nr 9 – dostawa drobiu i wędlin drobiowych do 12. BBSP w Mirosławcu – w asortymencie i ilościach określonych w formularzu cenowym – załącznik nr 2i do SWZ; j) Zadanie nr 10 – dostawa tłuszczy zwierzęcych do 21. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie – w asortymencie i ilościach określonych w formularzu cenowym – załącznik nr 2j do SWZ; k) Zadanie nr 11 – dostawa tłuszczy zwierzęcych do jednostki wojskowej w Trzebiatowie – w asortymencie i ilościach określonych w formularzu cenowym – załącznik nr 2k do SWZ; l) Zadanie nr 12 – dostawa tłuszczy zwierzęcych do 12. BBSP w Mirosławcu – w asortymencie i ilościach określonych w formularzu cenowym – załącznik nr 2l do SWZ. Standardy jakościowe, szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia, w tym warunki i zasady dostawy dla poszczególnych zadań zawiera Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 3 do SWZ oraz projekty umów, stanowiące załącznik nr 4 do SWZ. II.OFERTY SKŁADANE WSPÓLNIE: 1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. 2. W przypadku składania oferty przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (konsorcjum), Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy (lider konsorcjum). Pełnomocnikiem konsorcjum jest Wykonawca, który zaloguje się na swoim profilu Wykonawcy i składając ofertę w zakładce „Wykonawcy” doda pozostałych Wykonawców wpisując ich dane. Pełnomocnik, o którym mowa powyżej, pozostaje w kontakcie z Zamawiającym w toku postępowania i do niego Zamawiający kieruje informacje, korespondencję itp. Wszelkie oświadczenia pełnomocnika Zamawiający uzna za wiążące dla wszystkich Wykonawców składających ofertę wspólną. 3. Do oferty wspólnej Wykonawcy dołączają pełnomocnictwo. 4. Nie dopuszcza się uczestniczenia któregokolwiek z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielnie zamówienia w więcej niż jednej grupie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Niedopuszczalnym jest również złożenie przez któregokolwiek z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielnie zamówienia, równocześnie oferty indywidualnej oraz w ramach grupy Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. 5. Oferta wspólna, składana przez dwóch lub więcej Wykonawców, powinna spełniać następujące wymagania: a) oferta wspólna powinna być sporządzona zgodnie z SWZ; b) sposób składania dokumentów w ofercie wspólnej: - dokumenty składane przez członków konsorcjum czy wspólników spółki cywilnej, w tym oświadczenia muszą być podpisane przez wyznaczonego pełnomocnika lub osobę upoważnioną do reprezentowania danego podmiotu. 6. Wspólnicy spółki cywilnej są traktowani jak Wykonawcy składający ofertę wspólną i mają do nich zastosowanie zasady określone w pkt 3 niniejszego rozdziału. 7. Przed podpisaniem umowy (w przypadku wygrania postępowania) Wykonawcy składający ofertę wspólną będą mieli obowiązek przedstawić Zamawiającemu kopię umowy regulującej współpracę tych wykonawców, zawierającą, co najmniej: a) zobowiązanie do realizacji wspólnego przedsięwzięcia gospodarczego obejmującego swoim zakresem realizację przedmiotu zamówienia, b) określenie zakresu działania poszczególnych stron umowy, c) czas obowiązywania umowy, który nie może być krótszy, niż okres obejmujący realizację zamówienia oraz czas trwania gwarancji jakości i rękojmi. III. WYKONAWCA JEST ZWIĄZANY ZŁOŻONĄ OFERTĄ OD DNIA UPŁYWU SKAŁADANIANI OFERT DO DNIA 13.01.2026 r. IV. ZAMAWIAJACY PRZEWIDUJE MOŻLIWOŚĆ UNIEWAZNIENIA POSTĘPOWANIA na mocy art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych. V. ZAMAWIAJĄCY WYMAGA ZŁOŻENIA WRAZ Z OFERTĄ OŚWIADCZENIA, O KTÓRYM MOWA W ART. 125 UST. 1 USTAWY PZP (JEDZ).
Vorherige Bekanntmachung: 599699-2025
Interne Kennung: ZP/56/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Dostawa mięsa czerwonego do 21. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mięsa czerwonego, wędlin z mięsa czerwonego, drobiu, wędlin drobiowych oraz tłuszczy zwierzęcych na rok 2026. Zadanie nr 1 – dostawa mięsa czerwonego do 21. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie – w asortymencie i ilościach określonych w formularzu cenowym – załącznik nr 2a do SWZ; Standardy jakościowe, szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia, w tym warunki i zasady dostawy dla poszczególnych zadań zawiera Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 3 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa dokument pn. „Projekt umowy” stanowiący załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/56/2025 - Zadanie nr 1
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. Opcja ma charakter wartościowy i maksymalna wartość opcji stanowi 70% wartości brutto umowy. Zamawiający gwarantuje zatem realizację zamówienia w wysokości 30% łącznej wartości brutto umowy. Za minimalną wartość realizacji zamówienia, o której mowa powyżej, rozumie się sumę wszystkich zamówień lub dostaw wykonanych przez Wykonawcę, które zostały przyjęte przez Zamawiającego i rozliczone zgodnie z postanowieniami umowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do składania zamówień obejmujących wybrane pozycje z formularza cenowego Wykonawcy (stanowiącego załącznik nr 1 do umowy), zgodnie z aktualnymi potrzebami. Oznacza to, że poszczególne pozycje asortymentowe z formularza cenowego mogą nie zostać w ogóle zamówione, bez naruszenia obowiązku realizacji minimalnej wartości umowy. Gwarancja realizacji, o której mowa w niniejszym punkcie, odnosi się wyłącznie do łącznej wartości finansowej zamówień, a nie do ilości konkretnych asortymentów . Zamawiający zastrzega, że część zamówienia określana jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji, skorzystać z niego w mniejszym zakresie aniżeli określony powyżej natomiast Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia, co niniejszym akceptuje poprzez podpisanie umowy. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji uzależnione jest od faktycznych, aktualnych i zmieniających się potrzeb Zamawiającego. Zamawiający może z prawa opcji skorzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej jej wartości. Zamówienie opcjonalne uruchamiane jest poprzez złożenie Wykonawcy przez Zamawiającego stosownego zawiadomienia, za pośrednictwem poczty elektronicznej albo faksem, najpóźniej w dniu wykonania części zamówienia nie objętej opcją. Korzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania przez strony niniejszej umowy. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji, na warunkach określonych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Dostawa mięsa czerwonego do JW. w Trzebiatowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mięsa czerwonego, wędlin z mięsa czerwonego, drobiu, wędlin drobiowych oraz tłuszczy zwierzęcych na rok 2026. Zadanie nr 2 – dostawa mięsa czerwonego do jednostki wojskowej w Trzebiatowie – w asortymencie i ilościach określonych w formularzu cenowym – załącznik nr 2b do SWZ; Standardy jakościowe, szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia, w tym warunki i zasady dostawy dla poszczególnych zadań zawiera Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 3 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa dokument pn. „Projekt umowy” stanowiący załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/56/2025 - Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Dostawa mięsa czerwonego do 12. BBSP w Mirosławcu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mięsa czerwonego, wędlin z mięsa czerwonego, drobiu, wędlin drobiowych oraz tłuszczy zwierzęcych na rok 2026. Zadanie nr 3 – dostawa mięsa czerwonego do 12. BBSP w Mirosławcu – w asortymencie i ilościach określonych w formularzu cenowym – załącznik nr 2c do SWZ; Standardy jakościowe, szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia, w tym warunki i zasady dostawy dla poszczególnych zadań zawiera Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 3 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa dokument pn. „Projekt umowy” stanowiący załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/56/2025 - Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Dostawa wędlin z mięsa czerwonego do 21. Bazy Lotnictwa Taktycznego Świdwinie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mięsa czerwonego, wędlin z mięsa czerwonego, drobiu, wędlin drobiowych oraz tłuszczy zwierzęcych na rok 2026. Zadanie nr 4 – dostawa wędlin z mięsa czerwonego do 21. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie – w asortymencie i ilościach określonych w formularzu cenowym – załącznik nr 2d do SWZ; Standardy jakościowe, szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia, w tym warunki i zasady dostawy dla poszczególnych zadań zawiera Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 3 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa dokument pn. „Projekt umowy” stanowiący załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/56/2025 - Zadanie nr 4
Haupteinstufung (cpv): 15131130 Würste
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - Dostawa wędlin z mięsa czerwonego do JW. w Trzebiatowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mięsa czerwonego, wędlin z mięsa czerwonego, drobiu, wędlin drobiowych oraz tłuszczy zwierzęcych na rok 2026. Zadanie nr 5 – dostawa wędlin z mięsa czerwonego do jednostki wojskowej w Trzebiatowie – w asortymencie i ilościach określonych w formularzu cenowym – załącznik nr 2e do SWZ; Standardy jakościowe, szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia, w tym warunki i zasady dostawy dla poszczególnych zadań zawiera Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 3 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa dokument pn. „Projekt umowy” stanowiący załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/56/2025 - Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - Dostawa wędlin z mięsa czerwonego do 12. BBSP w Mirosławcu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mięsa czerwonego, wędlin z mięsa czerwonego, drobiu, wędlin drobiowych oraz tłuszczy zwierzęcych na rok 2026. Zadanie nr 6 – dostawa wędlin z mięsa czerwonego do 12. BBSP w Mirosławcu – w asortymencie i ilościach określonych w formularzu cenowym – załącznik nr 2f do SWZ; Standardy jakościowe, szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia, w tym warunki i zasady dostawy dla poszczególnych zadań zawiera Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 3 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa dokument pn. „Projekt umowy” stanowiący załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/56/2025 - Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 - Dostawa drobiu i wędlin drobiowych do 21. BLT w Świdwinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mięsa czerwonego, wędlin z mięsa czerwonego, drobiu, wędlin drobiowych oraz tłuszczy zwierzęcych na rok 2026. Zadanie nr 7 – dostawa drobiu i wędlin drobiowych do 21. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie – w asortymencie i ilościach określonych w formularzu cenowym – załącznik nr 2g do SWZ; Standardy jakościowe, szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia, w tym warunki i zasady dostawy dla poszczególnych zadań zawiera Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 3 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa dokument pn. „Projekt umowy” stanowiący załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/56/2025 - Zadanie nr 7
Haupteinstufung (cpv): 15112000 Geflügel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131135 Geflügelwürste
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 - Dostawa drobiu i wędlin drobiowych do JW w Trzebiatowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mięsa czerwonego, wędlin z mięsa czerwonego, drobiu, wędlin drobiowych oraz tłuszczy zwierzęcych na rok 2026. Zadanie nr 8 – dostawa drobiu i wędlin drobiowych do jednostki wojskowej w Trzebiatowie – w asortymencie i ilościach określonych w formularzu cenowym – załącznik nr 2h do SWZ; Standardy jakościowe, szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia, w tym warunki i zasady dostawy dla poszczególnych zadań zawiera Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 3 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa dokument pn. „Projekt umowy” stanowiący załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/56/2025 - Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 - Dostawa drobiu i wędlin drobiowych do 12. BBSP w Mirosławcu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mięsa czerwonego, wędlin z mięsa czerwonego, drobiu, wędlin drobiowych oraz tłuszczy zwierzęcych na rok 2026. Zadanie nr 9 – dostawa drobiu i wędlin drobiowych do 12. BBSP w Mirosławcu – w asortymencie i ilościach określonych w formularzu cenowym – załącznik nr 2i do SWZ; Standardy jakościowe, szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia, w tym warunki i zasady dostawy dla poszczególnych zadań zawiera Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 3 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa dokument pn. „Projekt umowy” stanowiący załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/56/2025 - Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 - Dostawa tłuszczy zwierzęcych do 21. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mięsa czerwonego, wędlin z mięsa czerwonego, drobiu, wędlin drobiowych oraz tłuszczy zwierzęcych na rok 2026. Zadanie nr 10 – dostawa tłuszczy zwierzęcych do 21. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie – w asortymencie i ilościach określonych w formularzu cenowym – załącznik nr 2j do SWZ; Standardy jakościowe, szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia, w tym warunki i zasady dostawy dla poszczególnych zadań zawiera Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 3 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa dokument pn. „Projekt umowy” stanowiący załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/56/2025 - Zadanie nr 10
Haupteinstufung (cpv): 15412100 Tierfette
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 - Dostawa tłuszczy zwierzęcych do JW w Trzebiatowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mięsa czerwonego, wędlin z mięsa czerwonego, drobiu, wędlin drobiowych oraz tłuszczy zwierzęcych na rok 2026. Zadanie nr 11 – dostawa tłuszczy zwierzęcych do jednostki wojskowej w Trzebiatowie – w asortymencie i ilościach określonych w formularzu cenowym – załącznik nr 2k do SWZ; Standardy jakościowe, szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia, w tym warunki i zasady dostawy dla poszczególnych zadań zawiera Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 3 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa dokument pn. „Projekt umowy” stanowiący załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/56/2025 - Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12 - Dostawa tłuszczy zwierzęcych do 12. BBSP w Mirosławcu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mięsa czerwonego, wędlin z mięsa czerwonego, drobiu, wędlin drobiowych oraz tłuszczy zwierzęcych na rok 2026. Zadanie nr 12 – dostawa tłuszczy zwierzęcych do 12. BBSP w Mirosławcu – w asortymencie i ilościach określonych w formularzu cenowym – załącznik nr 2l do SWZ. Standardy jakościowe, szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia, w tym warunki i zasady dostawy dla poszczególnych zadań zawiera Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 3 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa dokument pn. „Projekt umowy” stanowiący załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/56/2025 - Zadanie nr 12