See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: GROEPSAANKOOP ASBESTATTESTEN
Beschreibung: Opmaken van asbestattesten voor inwoners van 19 steden en gemeenten uit het werkingsgebied van SOLVA alsook voor woningen in eigendom van de steden en gemeenten en van SOLVA zelf.
Interne Kennung: PRSOL01032/2025/1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PRSOL01032/2025/1 - 1
Beschreibung: Perceel 1: Dender- “Asbestattesten voor woningeigenaars in de regio Dender-Zuid” Toelichting: Dit perceel omvat de opmaak van asbestattesten voor woningen, gelegen in één van de van 6 steden en gemeenten in de regio Dender-Zuid, als ook voor woningen in eigendom van de steden en gemeenten en van SOLVA zelf.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: PRSOL01032/2025/1 - 2
Beschreibung: Perceel 2: Vlaamse Ardennen “Asbestattesten voor woningeigenaars de regio Vlaamse Ardennen”: Toelichting: Dit perceel omvat de opmaak van asbestattesten voor woningen, gelegen in één van de de van 13 steden en gemeenten in de regio Vlaamse Ardennen, als ook voor woningen in eigendom van de steden en gemeenten en van SOLVA zelf.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: PRSOL01032/2025/1 - 3
Beschreibung: Perceel 3: stad Aalst Toelichting: Dit perceel omvat de opmaak van asbestattesten voor woningen, gelegen in één van de stad Aalst, als ook voor woningen in eigendom van de stad Aalst en SOLVA zelf.
Interne Kennung: 3