834781-2025 - Ergebnis
Belgien – Werbe- und Marketingdienstleistungen – Nationale publieksgerichte biocampagne met steun van Europa
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNationale publieksgerichte biocampagne met steun van Europa
BeschreibungVLAM wenst met een nieuwe nationale promotiecampagne de voordelen van biologische voeding bij het brede publiek te promoten. De kern is het vergroten van de bekendheid van het Europese biolabel en het informeren van consumenten over de garanties en kwaliteitsnormen die hieraan verbonden zijn. Het doel van de opdracht is het uitwerken van een creatief concept op basis van de strategische analyse in dit bestek en welke inzetbaar is over diverse kanalen en formaten, inclusief de productie van alle benodigde campagnematerialen.
Interne KennungVLAM/2025/06
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelVLAM/2025/06 - 1
Interne Kennung1