See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług telekomunikacyjnych przesyłu danych z wykorzystaniem łączy do 6 obiektów CNS
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług telekomunikacyjnych przesyłu danych z wykorzystaniem łączy do 6 obiektów CNS.
Vorherige Bekanntmachung: 628242-2025
Interne Kennung: 119/MZP/2025/P/GSŁ
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zgodnie z treścią ogłoszenia