2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanschaf en levering van gereedschappen, nachtkijkers, verrekijkers en zaklantaarns
Beschreibung: De NVWA heeft behoefte aan een servicegerichte Leverancier voor de aanschaf en Levering van gereedschappen, nachtkijkers, verrekijkers en zaklantaarns. De NVWA is namelijk belast met het toezicht op en de controle van consumentenproducten. Voor deze werkzaamheden zijn diverse gereedschappen, nachtkijkers, verrekijkers en zaklantaarns benodigd. € 620.000,-
Interne Kennung: 202501033
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44510000 Werkzeug
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38624000 Optische Hilfen, 38631000 Ferngläser, 38632000 Nachtferngläser, 42652000 Elektromechanische Handwerkzeuge, 44316400 Metallwaren, 44500000 Werkzeug, Schlösser, Schlüssel, Scharniere, Verbindungselemente, Ketten und Federn
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38624000 Optische Hilfen, 38631000 Ferngläser, 38632000 Nachtferngläser, 42630000 Werkzeugmaschinen für die Metallbearbeitung, 42652000 Elektromechanische Handwerkzeuge, 44316400 Metallwaren, 44511000 Handwerkzeug
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De NVWA is voornemens een Overeenkomst te sluiten met een initiële looptijd van 3 jaar en een éénzijdig door de NVWA uit te oefenen optie tot verlenging van maximaal 12 maanden. De totale duur, inclusief de verlengingstermijn, bedraagt hiermee maximaal 4 jaar.