2. Verfahren
Verfahren
Titel: Waarderingsapplicatie Belastingsamenwerking Oost-Brabant (BSOB)
Beschreibung: Procedure: "Mededingsprocedure met voorafgaande oproep" in opdracht van Belastingsamenwerking Oost-Brabant (BSOB). De Overeenkomst bestaat uit het werkend opleveren en vervolgens beschikbaar stellen van een Waarderingsapplicatie als Software as a Service (SaaS), waarbij de Opdrachtnemer tevens verantwoordelijk is voor het onderhoud en de ondersteuning van de aangeboden oplossing conform geldende wet- en regelgeving.
Interne Kennung: BIZOB-2025-SAM-JBE-00854
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbestedingsprocedure vindt plaats met inachtneming van de Aanbestedingswet 2012 (22 juni 2016, Staatsblad 2016, 241). Deze wet ziet toe op een implementatie van de Euro-pese Richtlijnen 2014/23/EU, 2014/24/EU en 2014/25/EU alsmede de Rechtsbeschermings-richtlijnen (2007/66/EG), ter bevordering van de uitvoerbaarheid, handhaafbaarheid en na-leving van het aanbestedingsrecht. Voor het selecteren van een Opdrachtnemer die voor Aanbestedende dienst de Opdracht gaat uitvoeren, doorloopt Aanbestedende dienst een Mededingingsprocedure met voorafgaande oproep conform de AW 2012.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Indien er sprake is van wijzigingen in de uitvoering van de Opdracht treden Opdrachtgever en de Opdrachtnemer met elkaar in overleg om de consequenties op de voorliggende Over-eenkomst vast te stellen en vervolgens om overeenstemming te bereiken over de uiteinde-lijk uit te voeren werkzaamheden en bijbehorende prijsstelling en/of voorwaarden. Als basis geldt het (dan) voorliggende contract. Deze wijzigingen kunnen betrekking hebben op onder andere (niet-limitatief): 1. De uitbreiding van een groter aantal WOZ-objecten door extra organisaties, die in de toekomst lid worden van de BSOB; 2. De uitbreiding van nieuwe (technische) ontwikkelingen in het applicatielandschap van de WOZ. Hierbij valt (niet- limitatief) te denken aan: a. Meer(voudig) gebruik van data; b. Vergaande digitalisering; c. Uniformering van gegevens; d. Toenemend gebruik van AI-, ML-technieken, en grafisch weergeven van data; e. Het gebruik van (geo)grafische informatie. BSOB gaat over tot afname van de nieuwe functionaliteiten tegen de overeengekomen prijs, tenzij een eventuele verhoging van de prijs door de wijziging meer bedraagt dan 50% van de waarde van de oorspronkelijke opdracht.