83503-2026 - Ergebnis
Dänemark – Pflegearbeiten für Ziergärten und Parks – TED rapportering vedr. Gartnerydelser til Bispebjerg Parkallé
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTED rapportering vedr. Gartnerydelser til Bispebjerg Parkallé
BeschreibungVed nærværende udbud ønsker Ordregiver at oprette et dynamisk indkøbssystem for gartnerydelser. I det dynamiske indkøbssystem ønsker Ordregiver at optage ansøgere, som efterlever egnethedskravene og som ikke er omfattet af en eller flere af udelukkelsesgrundene.
Vorherige Bekanntmachung684089-2022
Interne Kennung2025-0202267
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensVed nærværende udbud ønsker Ordregiver at etablere et dynamisk indkøbssystem til indkøb af køb af gartnerydelser. Konkret forventes der indkøb på opgaver såsom træbeskæring, træfældning, risikovurdering, vandingsydelser, plantning osv. Opgaverne der udbydes på systemet forventes at ligge i prisniveauet mellem 25.000 – 1.000.000 kr., men er ikke begrænset hertil.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77311000 Pflegearbeiten für Ziergärten und Parks
5. Los
LosLOT-0000