2. Verfahren
Verfahren
Titel: świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w zakresie wykonywania badań kolonoskopowych KOD:2025-KOLONO-1
Beschreibung: świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w zakresie wykonywania badań kolonoskopowych w komórkach organizacyjnych Udzielającego zamówienie
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85120000 Dienstleistungen von Arztpraxen und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w zakresie wykonywania badań kolonoskopowych w komórkach organizacyjnych Udzielającego zamówienie
Interne Kennung: KOD:2025-KOLONO-1
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen