835069-2025 - Wettbewerb
Polen – Forschungsdienste – Przeprowadzenie badań ewaluacyjnych: Część 1 Usługa wykonania badania ewaluacyjnego pt. „Ewaluacja on-going Programu Rozwoju Technologii Województwa Śląskiego 2019 - 2030” Część 2 Usługa wykonania badania ewaluacyjnego pt. „Ewaluacja on-going Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Śląskiego 2030”.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzeprowadzenie badań ewaluacyjnych: Część 1 Usługa wykonania badania ewaluacyjnego pt. „Ewaluacja on-going Programu Rozwoju Technologii Województwa Śląskiego 2019 - 2030” Część 2 Usługa wykonania badania ewaluacyjnego pt. „Ewaluacja on-going Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Śląskiego 2030”.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie badań ewaluacyjnych: Część 1 Usługa wykonania badania ewaluacyjnego pt. „Ewaluacja on-going Programu Rozwoju Technologii Województwa Śląskiego 2019 - 2030” ; Część 2 Usługa wykonania badania ewaluacyjnego pt. „Ewaluacja on-going Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Śląskiego 2030”.
Interne KennungBZ-ZP.272.8.29.2025.PG
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1.Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.) zwaną dalej ustawą Pzp. 2. Ofertę należy sporządzić dokładnie według załączonego do Specyfikacji Warunków Zamówienia formularza ofertowego stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ lub na nim. Formularz ofertowy nie podlega uzupełnieniu po upływie terminu składania ofert. 3. Oferta oraz wszystkie wymagane dokumenty składane przez Wykonawcę w toku postępowania winny być podpisane przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy, zgodnie z formą reprezentacji Wykonawcy wynikającą z właściwego rejestru lub centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, właściwym dla danej formy organizacyjnej Wykonawcy lub prawidłowo sporządzonego pełnomocnictwa. 4.W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie (np. konsorcja, spółki cywilne) – winni oni ustanowić pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. 5. Ofertę należy złożyć pod rygorem nieważności w formie elektronicznej (postać elektroniczna opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym), w języku polskim, zgodnie z przepisami prawa oraz dokumentami zamówienia. Nie dopuszcza się składania oferty w innym języku. Wszelkie dokumenty sporządzone w języku obcym winny być przetłumaczone na język polski. 6. Wraz z ofertą należy złożyć: a) „Szczegółowy Opis Sposobu Realizacji Przedmiotu Zamówienia”, w skrócie SOSRPZ (wypełniony załącznik nr 2A/2B do formularza ofertowego), sporządzony na podstawie Opisu Przedmiotu Zamówienia (załącznik nr 3A/3B do SWZ) jako przedmiotowy środek dowodowy. b) oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (JEDZ), które stanowi dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu na dzień składania ofert, tymczasowo zastępujący wymagane przez Zamawiającego podmiotowe środki dowodowe, wskazane w pkt 2.1.6 oraz pkt 5.1.9 niniejszego ogłoszenia, c) oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2025/2033 składane na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, d) odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru, e) pełnomocnictwa - jeśli dotyczy, f) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w art. 118 ust. 3 ustawy Pzp - jeśli dotyczy, g) oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy Pzp - jeśli dotyczy, 7. Szczegółowy opis sposobu przygotowywania oferty znajduje się w rozdziale X SWZ. 8. Strona internetowa prowadzonego postępowania oraz na której będą zamieszczane zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem: https://bip.slaskie.pl/ogloszenia_i_aktualnosci/zamowienia_publiczne/zamowienia_wszczete_od_dnia_01012021_r/zamowienia_powyzej_kwot_unijnych/?p=2025%5EPrzetarg+nieograniczony%5Eaktualne
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73110000 Forschungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 Usługa wykonania badania ewaluacyjnego pt. „Ewaluacja on-going Programu Rozwoju Technologii Województwa Śląskiego 2019 - 2030”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie badań ewaluacyjnych: Część 1 Usługa wykonania badania ewaluacyjnego pt. „Ewaluacja on-going Programu Rozwoju Technologii Województwa Śląskiego 2019 - 2030” 2. Opis przedmiotu zamówienia (w skrócie: OPZ) stanowi Załącznik nr 3A do SWZ/Załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy, 3. Projektowane postanowienia umowy w sprawie niniejszego zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy (w skrócie: PPU) znajdują się w Załączniku nr 2A do SWZ. 4. Zamawiający wymaga, aby raport końcowy z badania został stworzony zgodnie z zasadami zawartymi w aktualnej wersji Wytycznych w zakresie realizacji zasady równości szans i niedyskryminacji, w tym dostępności dla osób z niepełnosprawnościami oraz zasady równości szans kobiet i mężczyzn w ramach funduszy unijnych na lata 2021-2027 w szczególności Załącznika nr 2 Standardy dostępności dla polityki spójności 2021-2027. 5. Zamawiający przewiduje wymagania związane z zachowaniem poufnego charakteru informacji przekazanych Wykonawcy w toku realizacji zamówienia, które zostały uwzględnione w Załączniku nr 5 do Projektowanych postanowień umowy pn. Deklaracja poufności członka Zespołu Badawczego. 6. Instrukcje dla Wykonawcy znajdują się na Platformie pod adresem: https://slaskie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicFilesList&clientName=slaskie&USER_MENU_HOVER=publicFilesList
Interne KennungBZ-ZP.272.8.29.2025.PG - Część 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 Usługa wykonania badania ewaluacyjnego pt. „Ewaluacja on-going Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Śląskiego 2030”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie badań ewaluacyjnych: Część 2 Usługa wykonania badania ewaluacyjnego pt. „Ewaluacja on-going Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Śląskiego 2030”. 2. Opis przedmiotu zamówienia (w skrócie: OPZ) stanowi Załącznik nr 3B do SWZ/Załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy, 3. Projektowane postanowienia umowy w sprawie niniejszego zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy (w skrócie: PPU) znajdują się w Załączniku nr 2B do SWZ. 4. Zamawiający wymaga, aby raport końcowy z badania został stworzony zgodnie z zasadami zawartymi w aktualnej wersji Wytycznych w zakresie realizacji zasady równości szans i niedyskryminacji, w tym dostępności dla osób z niepełnosprawnościami oraz zasady równości szans kobiet i mężczyzn w ramach funduszy unijnych na lata 2021-2027 w szczególności Załącznika nr 2 Standardy dostępności dla polityki spójności 2021-2027. 5. Zamawiający przewiduje wymagania związane z zachowaniem poufnego charakteru informacji przekazanych Wykonawcy w toku realizacji zamówienia, które zostały uwzględnione w Załączniku nr 5 do Projektowanych postanowień umowy pn. Deklaracja poufności członka Zespołu Badawczego. 6. Instrukcje dla Wykonawcy znajdują się na Platformie pod adresem: https://slaskie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicFilesList&clientName=slaskie&USER_MENU_HOVER=publicFilesList
Interne KennungBZ-ZP.272.8.29.2025.PG - Część 2