See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa systemu chłodzenia helu dla PolFEL, faza 1.1
Beschreibung: 1. Strony związane są umową EZP.271.168.2023.ZP z dnia 22.12.2022 (wraz z późniejszymi aneksami), której przedmiotem jest Zaprojektowanie, wyprodukowanie, dostawa wraz z instalacją systemu chłodzenia helu dla Polskiego Lasera na Swobodnych Elektronach – PolFEL; 2. Realizując umowę EZP.271.168.2023.ZP Wykonawca opracował i przekazał Zamawiającemu projekt wykonawczy systemu chłodzenia helu dla Polskiego Lasera na Swobodnych Elektronach – PolFEL, obejmujący opcję zwiększenia wydajności systemu ponad poziom wynikający z wymagań umowy EZP.271.168.2023.ZP; 3. Zamawiający realizuje przedsięwzięcie pn. PolFEL – Polski Laser na Swobodnych Elektronach, faza 1.1, którego celem jest rozbudowa i zwiększenie możliwości badawczych Polskiego Lasera na Swobodnych Elektronach; 4. Zwiększenie możliwości badawczych Polskiego Lasera na Swobodnych Elektronach wymaga rozbudowy i zwiększenia wydajności jego systemu chłodzenia helu; 5. Ze względów technicznych rozbudowa systemu chłodzenia helu dla Polskiego Lasera na Swobodnych Elektronach może być zrealizowana jedynie przez jego Wykonawcę; 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – określa Załącznik nr 1 do zaproszenia. 7. Postępowanie prowadzone jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. a ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024, poz. 1320 z zm. - dalej „ustawa”), o szacunkowej wartości przedmiotu zamówienia przekraczającej progi unijne.
Interne Kennung: EZP.270.72.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42530000 Teile von Kühl- und Tiefkühlvorrichtungen sowie Wärmepumpen
5. Los
Los: LOT-0001