See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielanie specjalistycznych świadczeń zdrowotnych w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie specjalistycznych świadczeń zdrowotnych przez lekarza specjalistę w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii lub Bloku Operacyjnym lub innej komórce organizacyjnej Udzielającego zamówienia, w celu zabezpieczenia udzielania całodobowych świadczeń zdrowotnych przez lekarza specjalistę w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii. Przedmiot zamówienia obejmował będzie w szczególności: znieczulenia do zabiegów operacyjnych w Bloku Operacyjnym, znieczulenia do zabiegów w Pracowni Endoskopii, prowadzenie leczenia pacjentów w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii, pełnienie dyżurów medycznych w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii, konsultacje pacjentów w komórkach organizacyjnych Udzielającego zamówienia, udzielanie specjalistycznych porad ambulatoryjnych.
Interne Kennung: KO-06-25-EM
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85111200 Ärztliche Versorgung im Krankenhaus
5. Los
Los: LOT-0001