See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa z podziałem na dwie części zamówienia tj.: I część zamówienia – dostawa dwóch lotniskowych pojazdów ratowniczo-gaśniczych typu 6x6 z wyposażeniem, II część zamówienia – dostawa lotniskowego pojazdu ratowniczo-gaśniczego typu 4x4 (napęd elektryczny) z wyposażeniem, dla Portu Lotniczego Poznań – Ławica Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dla Zamawiającego dwóch lotniskowych pojazdów ratowniczo-gaśniczych typu 6x6 z wyposażeniem (I część zamówienia) oraz lotniskowego pojazdu ratowniczo-gaśniczego typu 4x4 (napęd elektryczny) z wyposażeniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i jego zakres zawarty został w Załączniku nr 1 A i Załączniku nr 1 B do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 541247-2025
Interne Kennung: AS-PLP/PZP-14/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający będzie stosował tzw. „procedurę odwróconą”, czyli procedurę, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp, przy czym Wykonawcy nie są obowiązani do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy Pzp (JEDZ). Oświadczenie to, na wezwanie Zamawiającego, zobowiązany będzie złożyć wyłącznie Wykonawca, którego oferta została najwyżej oceniona.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: I część zamówienia
Beschreibung: dostawa dwóch lotniskowych pojazdów ratowniczo-gaśniczych typu 6x6 z wyposażeniem
Interne Kennung: AS-PLP/PZP-14/2025 I część zamówienia
Menge: 2 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie
Los: LOT-0002
Titel: II część zamówienia
Beschreibung: dostawa lotniskowego pojazdu ratowniczo-gaśniczego typu 4x4 (napęd elektryczny) z wyposażeniem
Interne Kennung: AS-PLP/PZP-14/2025 II część zamówienia
Menge: 1 Stück