See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Creatie communicatiemateriaal en concept voor duurzaamheidscampagne rood vlees in Vlaanderen en Duitsland
Beschreibung: VLAM ontwikkelt een campagne over de duurzaamheidsinitiatieven van de Belgische vleessector voor Vlaanderen en Duitsland. De campagne wordt opgevat als een PR-campagne met ook een gedeelte betaalde media. Met de PR-aanpak willen we de duurzaamheid van de vleessector in de kijker zetten. We willen de inspanningen die de vleessector levert in de kijker zetten. De toon die we in onze communicatie vooropstellen is duidelijk, eerlijk en betrouwbaar. Onze communicatie zal gebaseerd zijn op wetenschappelijke data en op ervaringen en getuigenissen vanuit de sector. De doelgroep van de campagne zijn de VVA’s in Vlaanderen, in Duitsland gaat het om een B2B-publiek van retail, groothandel en foodservice. Deze overheidsopdracht bestaat uit het creëren van één grafisch concept/huisstijl voor deze campagne en het vormgeven en creëren van diverse communicatie-elementen voor Vlaanderen en Duitsland die op de verschillende kanalen zullen ingezet worden. De geraamde waarde van de opdracht bedraagt 210.000 euro exclusief btw. Media-aankopen en de PR-aanpak maken geen deel uit van deze opdracht.
Interne Kennung: VLAM/2025/04
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VLAM/2025/04 - 1
Interne Kennung: 1