See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa Zintegrowanego Systemu Informatycznego Wspomagającego Zarządzanie Miastem w zakresie dwóch modułów
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa Zintegrowanego Systemu Informatycznego Wspomagającego Zarządzanie Miastem (dalej zwanego: „ZSIWZM”), obejmująca wykonanie modułów: a) „System Gospodarki Nieruchomościami – Bonifikaty opłaty jednorazowej za przekształcenie UW” zgodnie z założeniami zawartymi we wzorze umowy wykonawczej, stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ, b) „Egzekucja – Modyfikacja funkcji importu tytułów wykonawczych z plików XML oraz zmiany na wizualizacji tytułu wykonawczego” zgodnie z założeniami zawartymi we wzorze umowy wykonawczej, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się we wzorze umowy podstawowej wraz z załącznikami, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz we wzorach umów wykonawczych, o których mowa powyżej.
Interne Kennung: ZPb-II.271.184.2025.DK
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software
5. Los
Los: LOT-0001