2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych pochodzących z terenu Gminy Świętochłowice
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi obejmującej zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 pochodzących z terenu Gminy Świętochłowice w 2026 roku z nieruchomości zamieszkałych i nieruchomości, które w części stanowią nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, a w części nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne. 2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 w szacunkowej ilości około 7.600 Mg/rok. 3. Odpady do zagospodarowania będą przekazywane sukcesywnie w ilościach zależnych od ilości odpadów wytworzonych przez właścicieli nieruchomości zlokalizowanych na terenie Gminy Świętochłowice objętych gminnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi. 4. Zagospodarowanie odpadów obejmuje działania wskazane w art. 3 ust. 1 pkt. 5 lit. b) i c) oraz art. 3 ust. 1 pkt 21 ustawy o odpadach (tekst jedn. Dz. U. z 2023 r., poz. 1587 z późn. zm.). 5. Wykonawca zapewni, działanie zgodne z art. 20 ustawy o odpadach i innych przepisów prawa i aby miejsca odzysku lub unieszkodliwienia odpadów spełniały kryteria technologiczne – najlepszą dostępną technikę, o której mowa w art. 207 ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 r. - Prawo ochrony środowiska (tekst jedn. Dz. U. 2025 r. poz. 647 z późn. zm.), lub technologię, o której mowa w art. 143 tejże ustawy i innym właściwym przepisom.
Vorherige Bekanntmachung: 595938-2025
Interne Kennung: INZP.271.17.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 7 600 Tonnen