See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SPRZĘTU MEDYCZNEGO I ODZIEŻY OCHRONNEJ DLA SZPITALNEGO ODDZIAŁU RATUNKOWEGO 102/PN/2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o. o. przy ul. Hubalczyków 1 sprzętu medycznego i odzieży ochronnej w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy.
Vorherige Bekanntmachung: 667960-2025
Interne Kennung: 102/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35113410 Kleidung zum Schutz vor biologischen oder chemischen Mitteln
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr 1
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa głowicy USG z możliwością podłączenia do tabletu lub telefonu komórkowego w celu wykonania badania FAST_USG wraz z montażem, instalacją, uruchomieniem oraz szkoleniem personelu Zamawiającego w zakresie uruchomienia, prawidłowej eksploatacji, obsługi i konserwacji przedmiotu zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: część nr 2
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa respiratorów transportowych wraz z montażem, instalacją, uruchomieniem oraz szkoleniem personelu Zamawiającego w zakresie uruchomienia, prawidłowej eksploatacji, obsługi i konserwacji przedmiotu zamówienia.
Los: LOT-0003
Titel: część nr 3
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa defibrylatorów wraz z montażem, instalacją, uruchomieniem oraz szkoleniem personelu Zamawiającego w zakresie uruchomienia, prawidłowej eksploatacji, obsługi i konserwacji przedmiotu zamówienia.
Los: LOT-0004
Titel: część nr 4
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa aparatu do znieczulania wraz z montażem, instalacją, uruchomieniem oraz szkoleniem personelu Zamawiającego w zakresie uruchomienia, prawidłowej eksploatacji, obsługi i konserwacji przedmiotu zamówienia.
Los: LOT-0005
Titel: część nr 5
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa gazoszczelnych kombinezonów ochrony p/chemicznej wraz z montażem, instalacją, uruchomieniem oraz szkoleniem personelu Zamawiającego w zakresie uruchomienia, prawidłowej eksploatacji, obsługi i konserwacji przedmiotu zamówienia.
Haupteinstufung (cpv): 35113410 Kleidung zum Schutz vor biologischen oder chemischen Mitteln
Los: LOT-0006
Titel: część nr 6
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa kardiomonitorów z modułem transportowym wraz z montażem, instalacją, uruchomieniem oraz szkoleniem personelu Zamawiającego w zakresie uruchomienia, prawidłowej eksploatacji, obsługi i konserwacji przedmiotu zamówienia.