2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi publicznego transportu zbiorowego w przewozach o charakterze użyteczności publicznej na terenie gminy Rychwał
Beschreibung: Świadczenie na terenie gminy Rychwał usługi publicznego transportu zbiorowego w ramach środków z Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych o charakterze użyteczności mające na celu realizacje zadania organizowania, zarządzania i planowania rozwoju publicznego transportu zbiorowego na sieci komunikacyjnej 18 linii w gminnych przewozach pasażerskich na obszarze gminy Rychwał, zgodnie z ustawą o publicznym transporcie zbiorowym. Przewidywana liczba wozokilometrów 242099,50. Przewidywana data zawarcia umowy: 02.01.2026 r.
Interne Kennung: G.271.17.2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001