See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SVA/4620-473/2025 Wykonanie obsługi serwisowej na terenie kompleksu wojskowego w m. Kutno, Toruń
Beschreibung: Wykonanie obsługi serwisowej w kompleksie wojskowym w m. Kutno, Toruń. Zamawiający podzielił zamówienie na 2 części
Vorherige Bekanntmachung: 635577-2025
Interne Kennung: SVA/4620-473/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50721000 Betriebsbereitmachung von Heizanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – kotłownia w budynku nr 94,107,1
Beschreibung: wykonanie obsługi serwisowej na terenie kompleksu wojskowego w m. Kutno
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Część II – Toruń ul. Okólna 37 – kotłownia w budynku nr 86,156
Beschreibung: wykonanie obsługi serwisowej na terenie kompleksu wojskowego w m. Toruń
Interne Kennung: Część II