2. Verfahren
Verfahren
Titel: Handhaver openbare veiligheid (BOA) - cluster SB
Beschreibung: Jij bent van het toezicht houden op de stad Rotterdam. Je houdt je bezig met kleine criminaliteiten, alledaagse ergernissen en andere vormen van overlast en overtredingen. Door jouw aanwezigheid zorg je voor een veiliger Rotterdam voor burgers die in Rotterdam wonen, werken of langskomen.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000