See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup urządzeń sieciowych w ramach projektu Cyberbezpieczny Rząd
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń sieciowych realizacji projektu „Podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie oraz w jednostkach podległych” realizowany w ramach Inwestycji C3.1.1. Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.
Vorherige Bekanntmachung: 666830-2025
Interne Kennung: OA-XVI.272.44.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0001