83546-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Reiseverwaltung – Reisorganisatiediensten
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelReisorganisatiediensten
BeschreibungDe aanbesteding richt zich op de volgende onderwerpen: · Mogelijkheid om internationale dienstreizen (vlieg-, trein-, eventueel bootreizen, overnachtingen en vervoer ter plaatse) te kunnen boeken: o Via een online (selfservice) platform voor individuele boekingen; o Samenstellen en boeken van groepsreizen (vanaf 10 personen) via consultant; · Een 24-uursdienst bij calamiteiten en noodgevallen; · Ondersteuning op gebied van informatievoorziening rondom reizen, reserveren, wijzigen en annuleren van reizen; · Verzorgen van benodigde (reis)documentatie/reisbescheiden; · Het terugvorderen van ongebruikte tickets; · Het bieden van managementinformatie.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63516000 Reiseverwaltung
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1