835499-2025 - Ergebnis
Polen – Möbel – dostawa oraz montaż kompletu mebli biurowych do pomieszczenia D1.309 w AGH w Krakowie - KC-DE-zp.272-582/25
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titeldostawa oraz montaż kompletu mebli biurowych do pomieszczenia D1.309 w AGH w Krakowie - KC-DE-zp.272-582/25
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa oraz montaż kompletu mebli biurowych do pomieszczenia D1.309 w AGH w Krakowie, zgodnie z wymaganiami opisanymi w pkt 4.1 SWZ
Vorherige Bekanntmachung652173-2025
Interne KennungKC-DE-zp.272-582/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensstrona prowadzonego postępowania: https://dzp.agh.edu.pl platforma do komunikacji: https://e-propublico.pl lub poczty elektronicznej
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa oraz montaż kompletu mebli biurowych do pomieszczenia D1.309 w AGH w Krakowie - KC-DE-zp.272-582/25, zgodnie z wymaganiami opisanymi w pkt 4.1 SWZ, termin realizacji: do 30 dni od daty podpisania umowy.