See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa licencji oprogramowania Microsoft 365 A3 EDU (CSP) i Windows Server 2025 EDU Standard 16 CORE dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.
Beschreibung: Zakup i dostawa licencji oprogramowania Microsoft 365 A3 EDU (CSP) i Windows Server 2025 EDU Standard 16 CORE dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.
Vorherige Bekanntmachung: 639235-2025
Interne Kennung: DZP/2-23/233/106/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Licencja Microsoft 365 A3 EDU w modelu subskrypcyjnym CSP.
Beschreibung: Część 1 – Licencja Microsoft 365 A3 EDU w modelu subskrypcyjnym CSP.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Licencja Windows Serwer 2025 EDU Standard 16 Core.
Beschreibung: Część 2 – Licencja Windows Serwer 2025 EDU Standard 16 Core.
Interne Kennung: Część nr 2