See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Asysta techniczna i rozwój Zintegrowanego Systemu Informatycznego dla jednostek oświatowych miasta Lublin (część 1) oraz usługa techniczna obsługi procesu przyjęć i rekrutacji do szkół i placówek oświatowych miasta Lublin w systemie informatycznym (część 2)
Beschreibung: Zakres zamówienia obejmuje: Część 1 - świadczenie przez Wykonawcę usługi asysty technicznej i rozwoju ZSI. 1. Asysta techniczna obejmuje zapewnienie ciągłości funkcjonowania Systemu, aktualizację Systemu, dostosowanie Systemu do przepisów prawa, aktualizację dokumentacji Systemu, przyjmowanie zgłoszeń serwisowych dotyczących wad Systemu, usuwanie wad, udzielanie konsultacji, udzielanie pomocy w reinstalacji oprogramowania i bazy danych, zorganizowanie Systemu w przypadku zmian organizacyjnych zachodzących u Zamawiającego, przywracanie wymiany danych między ZSI a innymi systemami, utrzymanie integracji z: węzłem krajowym (login.gov.pl), profilem i podpisem zaufanym, usługą sieciową TERYT. Część 2 - świadczenie usługi technicznej obsługi procesu przyjęć i rekrutacji do szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez gminę Lublin w systemie informatycznym zwanym Systemem naboru” poprzez: 1) uruchomienie i udostępnienie oraz utrzymanie w dedykowanych zasobach Zamawiającego systemu obsługi procesu naboru obejmującego systemy w zakresie: a) przyjęć i rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych, b) przyjęć i rekrutacji do szkół podstawowych, c) rekrutacji do burs i internatu, d) rekrutacji do placówek wychowania pozaszkolnego, e) rekrutacji do branżowych centrów umiejętności. 2) uruchomienie, udostępnienie oraz utrzymanie w zasobach Wykonawcy systemu obsługi procesu naboru w zakresie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych; 3) techniczne zarządzanie Systemem naboru wraz ze wsparciem użytkowników.
Vorherige Bekanntmachung: 672072-2025
Interne Kennung: ZP-P-I.271.66.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72611000 Technische Computerunterstützung, 72220000 Systemberatung und technische Beratung, 80500000 Ausbildung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72210000 Programmierung von Softwarepaketen, 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: asysta techniczna i rozwój Zintegrowanego Systemu Informatycznego dla jednostek oświatowych miasta Lublin (część 1)
Beschreibung: Zakres zamówienia obejmuje: Część 1 - świadczenie przez Wykonawcę usługi asysty technicznej i rozwoju ZSI. 1. Asysta techniczna obejmuje zapewnienie ciągłości funkcjonowania Systemu, aktualizację Systemu, dostosowanie Systemu do przepisów prawa, aktualizację dokumentacji Systemu, przyjmowanie zgłoszeń serwisowych dotyczących wad Systemu, usuwanie wad, udzielanie konsultacji, udzielanie pomocy w reinstalacji oprogramowania i bazy danych, zorganizowanie Systemu w przypadku zmian organizacyjnych zachodzących u Zamawiającego, przywracanie wymiany danych między ZSI a innymi systemami, utrzymanie integracji z: węzłem krajowym (login.gov.pl), profilem i podpisem zaufanym, usługą sieciową TERYT.
Interne Kennung: ZP-P-I.271.66.2025 (część 1)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp dotyczy części 1: 1.1. w zakresie wykonywania prac 1) programistycznych w zakresie modyfikacji funkcjonalności Systemu oraz rozbudowy Systemu o nowe funkcjonalności, dotyczących: a) raportowania, b) sposobu wprowadzania danych, c) sposobu edycji danych, d) sposobu wyszukiwania danych, e) sposobu prezentowania danych, f) sposobu wykonywania obliczeń, g) eksportu i importu danych, h) usług sieciowych, i) integracji z innymi systemami, 2) administracyjnych na bazie danych Systemu, dotyczących: a) optymalizacji zapytań do bazy danych, b) wprowadzania danych, c) modyfikacji danych, 3) analitycznych w zakresie integracji Systemu z innymi systemami, dotyczących: a) uruchomienia nowej integracji, b) modyfikacji lub optymalizacji funkcjonującej integracji, c) przepływu danych, 4) przeprowadzania instruktaży stanowiskowych w pełnym zakresie funkcjonalności Systemu – w wymiarze nie przekraczającym łącznie 9000 roboczogodzin. 1.2 warunkiem skorzystania z prawa opcji jest wystąpienie konieczności usprawnienia lub optymalizacji Systemu, dodania nowych funkcjonalności do Systemu w celu jego efektywniejszego wykorzystania, wykonania zmian w bazie danych Systemu, uruchomienia, modyfikacji lub optymalizacji integracji Systemu z innymi systemami, pogłębienia wiedzy użytkowników Systemu na temat jego funkcjonalności. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w całym okresie trwania Umowy.
Los: LOT-0002
Titel: usługa techniczna obsługi procesu przyjęć i rekrutacji do szkół i placówek oświatowych miasta Lublin w systemie informatycznym (część 2)
Beschreibung: Część 2 - świadczenie usługi technicznej obsługi procesu przyjęć i rekrutacji do szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez gminę Lublin w systemie informatycznym zwanym Systemem naboru” poprzez: 1) uruchomienie i udostępnienie oraz utrzymanie w dedykowanych zasobach Zamawiającego systemu obsługi procesu naboru obejmującego systemy w zakresie: a) przyjęć i rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych, b) przyjęć i rekrutacji do szkół podstawowych, c) rekrutacji do burs i internatu, d) rekrutacji do placówek wychowania pozaszkolnego, e) rekrutacji do branżowych centrów umiejętności. 2) uruchomienie, udostępnienie oraz utrzymanie w zasobach Wykonawcy systemu obsługi procesu naboru w zakresie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych; 3) techniczne zarządzanie Systemem naboru wraz ze wsparciem użytkowników.
Interne Kennung: ZP-P-I.271.66.2025 (część 2)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung, 72220000 Systemberatung und technische Beratung