2. Verfahren
Verfahren
Titel: Soortenmanagementplan
Beschreibung: Opdrachtgever is voornemens om één partij te contracteren die voor de gemeenten Hoogeveen en de Wolden afzonderlijk zowel een pré soortenmanagementplan (Pré-SMP) als soortenmanagementplan (SMP) kan opstellen. Deze soortenmanagementplannen moeten per gemeente een gemeente brede omgevingsvergunning mogelijk maken, rekening houdend met de omgevingswet. Het pré-SMP dient de elementen te bevatten zoals genoemd in het beleidskader pré-SMP van de provincie Drenthe, toegevoegd als ‘Bijlage 2A/2B – Beleidskader Pré-SMP Provincie Drenthe’. Het uiteindelijke SMP zal tevens aan het beleidskader van de provincie Drenthe moeten voldoen om een gebiedsgerichte ontheffingsaanvraag mogelijk te maken. Ook dit beleidskader is toegevoegd als ‘Bijlage 3 – Beleidskader SMP Provincie Drenthe’. -
Interne Kennung: Z.460733
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90721700 Schutz gefährdeter Arten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Opdracht
Beschreibung: Opdrachtgever is voornemens om één partij te contracteren die voor de gemeenten Hoogeveen en de Wolden afzonderlijk zowel een pré soortenmanagementplan (Pré-SMP) als soortenmanagementplan (SMP) kan opstellen. Deze soortenmanagementplannen moeten per gemeente een gemeente brede omgevingsvergunning mogelijk maken, rekening houdend met de omgevingswet. Het pré-SMP dient de elementen te bevatten zoals genoemd in het beleidskader pré-SMP van de provincie Drenthe, toegevoegd als ‘Bijlage 2A/2B – Beleidskader Pré-SMP Provincie Drenthe’. Het uiteindelijke SMP zal tevens aan het beleidskader van de provincie Drenthe moeten voldoen om een gebiedsgerichte ontheffingsaanvraag mogelijk te maken. Ook dit beleidskader is toegevoegd als ‘Bijlage 3 – Beleidskader SMP Provincie Drenthe’.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst kan eenzijdig door opdrachtgever zevenmaal optioneel met één jaar worden verlengd. Na afloop van de termijn waarmee de overeenkomst is verlengd, is de overeenkomst van rechtswege beëindigd. Er is voor deze periode gekozen omdat het soortenmanagementplan maximaal tien (10) jaar geldig is. Om het soortenmanagementplan geldig te houden, vereist de provincie een jaarlijkse update. Door een langdurige samenwerking aan te gaan met de winnende opdrachtnemer, kan deze opdrachtnemer met de dataset verder zoals gevormd in de onderzoeksfase. Er hoeft zo geen overdracht plaats te vinden.