See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afsluiten van verzekeringen tbv. Zorgpunt Waasland 2026-2030
Beschreibung: De opdracht zal opgedeeld worden in volgende percelen: Perceel 1 “Personen” Perceel 2 “Patrimonium en materiële schade” Perceel 3 “Aansprakelijkheid” Perceel 4 “Vloot” Perceel 5 “hospitalisatieverzekering” ten behoeve van Zorgpunt Waasland en Welzijnsvereniging Sleutelzorg Temse. Het verzekeringscontract zal aanvangen op 1 januari 2026 om 00:00 voor een vaste looptijd van minstens 1 jaar die gevolgd kan worden door jaarlijkse stilzwijgende verlengingen tot uiterlijk 31.12.2030. Deze opdracht is dus vier maal verlengbaar met telkens één jaar. Deze verlengingen zullen stilzwijgend zijn, behoudens een opzeg door één van de partijen met een minimale opzegtermijn van 9 maanden. Op het einde van de maximale termijn van 5 jaar moet geen opzegging gebeuren. De opdracht eindigt van rechtswege op 31 december 2030.
Interne Kennung: PPP0O4-4689/5225/KB-4689
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Personen
Beschreibung: Personen
Interne Kennung: 01_1
Los: LOT-0002
Titel: Patrimonium en materiële schade
Beschreibung: Patrimonium en materiële schade
Interne Kennung: 02_2
Los: LOT-0003
Titel: Aansprakelijkheid
Beschreibung: Aansprakelijkheid
Interne Kennung: 03_3
Los: LOT-0004
Titel: Vloot
Beschreibung: Vloot
Interne Kennung: 04_4
Los: LOT-0005
Titel: Hospitalisatieverzekering
Beschreibung: Hospitalisatieverzekering
Interne Kennung: 05_5