835712-2025 - Ergebnis
Tschechien – Computerserver – Modernizace počítačové infrastruktury
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizace počítačové infrastruktury
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je dodávka prvků komunikační infrastruktury, tj. hardware (HW) a software (SW) a potřebných licencí, zajištění instalace, implementace a integrace prvků komunikační infrastruktury do stávajícího prostředí zadavatele, poskytnutí servisní podpory, a to v rozsahu této zadávací dokumentace a jejích příloh a včetně smlouvy. Předmětem této veřejné zakázky je rovněž doprava předmětu plnění na místo dodávky.
Interne Kennung02_RÚ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 32423000 Netzwerkspeichen, 32546100 Digitale Schalttafeln, 31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung
5. Los
LosLOT-0002